Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Link
th: ลิงค์

en: Submit order
th: ส่งการสั่งซื้อ
