Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Link
tr: Bağlantı

en: Logo URL
tr: Logo URL adresi

en: Approved
tr: Onaylı

en: NO
tr: HAYIR

en: YES
tr: EVET

en: Production
tr: Üretim

en: Login ID
tr: Giriş K. Adı

en: Transaction key
tr: İşlem kodu

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Currency Code
tr: Para Birimi Kodu

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: Customer notifications
tr: Müşteri bilgilendirmeleri

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Transaction mode used for processing orders.
tr: İşlem modu siparişlerin işlenmesi için kullanılır.

en: Submit order
tr: Siparişi onayla
