Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Test
ug: سىناق

en: Link
ug: ئۇلىنىش
