Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: more
vi: thêm

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Link
vi: Liên kết

en: Approved
vi: Đã chấp thuận

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Login ID
vi: ID đăng nhập

en: Transaction key
vi: Chìa khóa giao dịch

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Transaction type
vi: Loại giao dịch

en: Transaction mode used for processing orders.
vi: Chế độ giao dịch dùng cho việc xử lý các đơn hàng.

en: Submit order
vi: Đệ trình đơn hàng

en: less
vi: ít hơn
