Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Test
ar: الاختبار

en: Link
ar: رابط

en: Approved
ar: معتمد

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
