Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Test
ast: Preba

en: Link
ast: Enllaz
