Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ
