Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: more
fi: lisää

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Test
fi: Testi

en: Link
fi: Linkki

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Production
fi: Tuotanto

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Currency Code
fi: Valuutan koodi

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Not checked
fi: Ei tarkistettu

en: No response
fi: Ei vastausta.

en: Retry – System unavailable or timed out
fi: Kokeile uudestaan - Palvelu ei ole saatavilla tai pyyntö aikakatkaistiin

en: Address information is unavailable
fi: Osoitetietoja ei ole saatavilla

en: Not Processed
fi: Ei käsitelty

en: Submit order
fi: Lähetä tilaus
