Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Test
gl: Proba

en: Link
gl: Ligazón

en: Logo URL
gl: URL do logotipo

en: Approved
gl: Aprobado

en: NO
gl: NON

en: YES
gl: SI

en: Match
gl: Coincide

en: Transaction key
gl: opcións de !key

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Currency Code
gl: Código de divisa

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Not checked
gl: non verificado

en: No response
gl: non hai captura de pantalla

en: AVS error
gl: Erro AVS

en: No Match
gl: Non coincide

en: Not Processed
gl: Non procesado
