Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: more
gu: વધુ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Link
gu: કડી

en: Approved
gu: મંજૂર
