Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: more
is: meira

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Test
is: Prófa

en: Link
is: Hlekkur

en: Approved
is: Samþykkt

en: Currency Code
is: Gjaldmiðilskóði

en: Submit order
is: Ganga frá pöntun
