Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Test
ka: ტესტი

en: Link
ka: ბმული
