Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Test
lt: Testas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Logo URL
lt: Logotipo URL

en: Production
lt: Produkcija

en: Match
lt: Sutampa

en: Transaction key
lt: Sandorio raktas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Not checked
lt: Nepatikrinta

en: No response
lt: Nėra atsakymo

en: Address information not provided for AVS check
lt: Adreso informacija nepateikta AVS patikrinimui

en: AVS error
lt: AVS klaida

en: AVS not applicable for this transaction
lt: AVS netaikoma šiam sandoriui

en: Retry – System unavailable or timed out
lt: Kartojama – Sistema neveikia arba baigėsi laikas

en: Service not supported by issuer
lt: Paslauga nepalaikoma leidėjo

en: Address information is unavailable
lt: Adresi informacija neįmanoma

en: No Match
lt: Nesutampa

en: Not Processed
lt: Ne vykdyta

en: Should have been present
lt: Turėtų būt pateikta

en: Issuer unable to process request
lt: Leidėjui nepavyko atlikti užklausis

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą
