Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Test
lv: Tests

en: Link
lv: Saite

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Production
lv: Darba

en: Match
lv: Atbilst

en: Login ID
lv: Lietotāja ID

en: Transaction key
lv: Transakcijas atslēga

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Customer notifications
lv: Pircēju notifikācijas

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Transaction mode used for processing orders.
lv: Kāds transakciju režīms tiks izmantots pasūtījumu apstrādei.

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu
