Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: more
mr: आणखी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Test
mr: चाचणी

en: Link
mr: दुवा
