Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: more
oc: mai

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Test
oc: Testar

en: Link
oc: Ligam

en: Approved
oc: Aprovat

en: NO
oc: NON

en: YES
oc: ÒC
