Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: more
pl: więcej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Link
pl: Odnośnik

en: Logo URL
pl: Adres URL loga

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: NO
pl: NIE

en: YES
pl: TAK

en: Production
pl: Produkcja

en: Match
pl: Pasuje

en: Transaction key
pl: Klucz transakcji

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Currency Code
pl: Kod waluty

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Service not supported by issuer
pl: Usługa nie obsługiwana przez wystawcę

en: No Match
pl: Nie pasuje

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: Optional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: less
pl: mniej
