Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: more
pt: mais

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Test
pt: Testar

en: Link
pt: Ligação

en: Logo URL
pt: URL do logotipo

en: Approved
pt: Aprovado

en: Production
pt: Produção

en: Match
pt: Coincidente

en: Currency Code
pt: Código da Moeda

en: Transaction mode
pt: Modo de transacção

en: Transaction type
pt: Tipo de transição

en: Authorization
pt: Autorização

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Not checked
pt: Não verificado

en: No response
pt: Sem resposta

en: Capture
pt: Captura

en: Submit order
pt: Enviar encomenda
