Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: more
te: మరిన్ని

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Test
te: పరీక్ష

en: Link
te: లింకు
