Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Test
be: Тэст

en: Link
be: Спасылка

en: Match
be: Супадаць
