Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Test
id: uji

en: Link
id: Tautan

en: Approved
id: Disetujui

en: NO
id: TIDAK

en: YES
id: YA

en: Submit order
id: Kirim pesanan
