Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Link
ro: Legătură

en: Logo URL
ro: URL logo

en: Approved
ro: Aprobat

en: NO
ro: NU

en: YES
ro: DA

en: Production
ro: Producţie

en: Login ID
ro: Nume utilizator

en: Transaction key
ro: Cheie tranzacţie

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Transaction mode used for processing orders.
ro: Modul tranzacţiei folosite pentru prelucrarea comenzilor.

en: Capture
ro: Captură

en: Submit order
ro: Plasează comanda
