Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Test
ta: சோதனை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட
