Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: English
da: Engelsk

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Finnish
da: Finsk

en: Swedish
da: Svensk

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Receiving new order notification for order !order_id.
da: Modtager ny ordre besked til order !order_id.

en: Payment received
da: Betaling modtaget

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Language preference
da: Sprogindstillinger
