Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: English
sv: Engelska

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Finnish
sv: Finska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sv: Får nytt meddelande för beställning: !order_id.

en: Payment received
sv: Betalning mottagen

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Language preference
sv: Språkinställning
