Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: English
tr: İngilizce

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Finnish
tr: Fince

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Receiving new order notification for order !order_id.
tr: !order_id için yeni sipariş bildirimi alınıyor.

en: Payment received
tr: Ödeme alındı

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Language preference
tr: Dil ayarları
