Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: English
de: Englisch

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Finnish
de: Finnisch

en: Swedish
de: Schwedisch

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen

en: Unknown status
de: Unbekannter Status

en: Select your payment type:
de: Zahlungsart auswählen:

en: Language preference
de: Standardsprache

en: Cancelled by client
de: Vom Kunden annulliert
