Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: English
he: אנגלית

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Finnish
he: פינית

en: Swedish
he: שוודית

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Language preference
he: העדפות שפה
