Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: English
lv: Angļu

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Finnish
lv: Somu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Select your payment type:
lv: Izvēlieties maksāšanas veidu:

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda
