Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: English
pt: Inglês

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Finnish
pt: Finlandês

en: Swedish
pt: Sueco

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Payment pending
pt: Pagamento pendente

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Unknown status
pt: Status desconhecido

en: Select your payment type:
pt: Selecione sua forma de pagamento:

en: Language preference
pt: Preferência de idioma
