Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: English
ru: Английский

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Finnish
ru: Финский

en: Swedish
ru: Шведский

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Unknown status
ru: Неизвестный статус

en: Select your payment type:
ru: Выберите вид платежа:

en: Language preference
ru: Языковые предпочтения

en: Online payment
ru: Онлайн платёж
