Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: English
uk: Англійська

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Finnish
uk: Фінська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Unknown status
uk: Невідомий статус

en: Select your payment type:
uk: Оберіть тип оплати:

en: Language preference
uk: Мовні вподобання

en: An error has occurred during payment. Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Відбулася помилка платежу. Будь ласка, зв'яжіться з нами для перевірки замовлення

en: Receiving new order notification for order @order_id.
uk: Отримуємо нові сповіщення про замовлення @order_id.
