Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: English
et: Inglise keel

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Finnish
et: Soome keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Select your payment type:
et: Vali oma makseviis:

en: Language preference
et: Keele eelistus
