Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: English
hr: Engleski

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Finnish
hr: Finski

en: Swedish
hr: Švedski

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena
