Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta5) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: English
it: Inglese

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Finnish
it: Finnico

en: Swedish
it: Svedese

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Order complete
it: Ordine completato

en: Unknown status
it: Stato sconosciuto

en: Select your payment type:
it: Seleziona il tipo di pagamento:

en: Language preference
it: Preferenze lingua
