Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: English
pl: Angielski

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Finnish
pl: Fiński

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Select your payment type:
pl: Wybierz metodę płatności:

en: Language preference
pl: Preferencje językowe

en: Cancelled by system
pl: Anulowane przez system

en: Payment not finished
pl: Płatność nie została w pełni zrealizowana

en: Payment frozen, accepted
pl: Płatność zamrożona, zaakceptowana
