Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: English
ro: Engleză

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Select your payment type:
ro: Alegeţi modul de plată:

en: Language preference
ro: Preferinţe de limbă
