Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta7) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: English
bg: Английски

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Finnish
bg: Фински

en: Swedish
bg: Шведски

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Order complete
bg: Поръчката завършена
