Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta7) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: English
nl: Engels

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Finnish
nl: Fins

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Unknown status
nl: Status onbekend

en: Select your payment type:
nl: Kies uw betaalmethode

en: Language preference
nl: Taalvoorkeur

en: Cancelled by client
nl: Door de klant geannuleerd
