Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta9) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: English
gl: Inglés

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Finnish
gl: Finés

en: Swedish
gl: Sueco

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Unknown status
gl: Estado descoñecido

en: Select your payment type:
gl: Selecciona o tipo de pagamento:

en: Language preference
gl: Preferencia de lingua
