Ubercart Checkout.fi Payment Method (7.x-1.0-beta9) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: English
hu: angol

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Finnish
hu: finn

en: Swedish
hu: svéd

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Unknown status
hu: Ismeretlen állapot

en: Select your payment type:
hu: Fizetési típus kiválasztása:

en: Language preference
hu: Nyelvi beállítás
