UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: View
cy: Gweld

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Items
cy: Eitemau

en: Order
cy: Trefn
