UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Date
da: Dato

en: View
da: Vis

en: Total
da: I alt

en: Items
da: Overskrifter

en: Order
da: Rækkefølge

en: Order ID
da: Ordre ID

en: Billing name
da: Betalingsnavn

en: Shipping name
da: Forsendelsesnavn

en: No orders found.
da: Ingen ordrer fundet.

en: View order !order_id.
da: Vis ordren !order_id.

en: Edit order !order_id.
da: Redigér ordre !order_id.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
da: !totals_orders ordre vist, matcher antallet !totals_items vare(r) købt og !totals_total brugt:
