UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: View
el: Προβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Order
el: Σειρά

en: Order ID
el: ID παραγγελίας
