UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Items
et: Kirjed

en: Order
et: Järjestus

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: View order !order_id.
et: Vaata tellimust !order_id.

en: Edit order !order_id.
et: Muuda tellimust !order_id.
