UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: View
fa: مشاهده

en: Total
fa: مجموع

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Order
fa: سفارش

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: No orders found.
fa: هیچ سفارشی پیدا نشد.

en: View order !order_id.
fa: مشاهده سفارش !order_id.

en: Edit order !order_id.
fa: ویرایش سفارش !order_id.
