UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: View
fi: Näytä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Items
fi: Aiheet

en: Order
fi: Järjestys

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Billing name
fi: Laskutusnimi

en: Shipping name
fi: Toimitusnimi

en: No orders found.
fi: Tilauksia ei löytynyt.

en: View order !order_id.
fi: Katso tilausta !order_id.

en: Edit order !order_id.
fi: Muokkaa tilausta !order_id.
