UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Date
gl: Data

en: View
gl: Ver

en: Items
gl: Elementos

en: Order
gl: Orde

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: No orders found.
gl: Non se atopan pedidos.

en: View order !order_id.
gl: Ver o pedido !order_id.

en: Edit order !order_id.
gl: Editar o pedido !order_id.
