UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Date
he: תאריך

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: Items
he: פריטים

en: Order
he: סידור

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Billing name
he: שם הלקוח

en: Shipping name
he: שם משלח

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
he: !totals_orders הזמנות מוצגות מתאימות לחשבון זה עם !totals_items פריטים לרכישה !totals_total :
