UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Date
hr: Datum

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno

en: Items
hr: Stavke

en: Order
hr: Redoslijed
